Dzejas disks INFLATIO POESIS (2008)

by nabamusic

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.

about

Trešais dzejas disks „Inflatio Poesis” plānots kā dzejas un etniskās mūzikas savijuma paraugs, atspoguļojot etniskās mūzikas plašo skanējumu un iespējas, kā arī ar tās palīdzību paspilgtinot dzejas izteiksmi un ietekmi. Dzejas diska muzikālo fonu veidos urbānā folka grupa "Gosti", kas šobrīd piedalās Ļeva Tolstoja lugas „Dzīvais mironis” iestudējumā Jaunajā Rīgas teātrī (režisore Māra Ķimele).
Ierakstā dzirdami dažādu paaudžu dzejnieki – Ingmāra Balode, Uldis Bērziņš, Leons Briedis, Māris Salējs, Sergejs Moreino, Eduards Aivars, Edvīns Raups, Ronalds Briedis. Plaši pārstāvēti arī latgaliešu autori – Ilze Sperga, Raibīs Suņs, Valentins Lukaševičs, Juoņs Ryučāns, Ingrida Tārauda, karonhisake un Oskars Seiksts.
Dzejas diska mūzikas autori ir Kristaps Pētersons un Līga Celma. Muzicē urbānā folka draugu grupa Gosti.
Albūms ir nekomerciāls projekts, tas tika izplatīts ar žurnāla Mūzikas Saule starpniecību, tas pieejams bibliotēkās, dalībniekiem un interesentiem, nav paredzēts tirdzniecībai. Ieraksts tapis sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību.

credits

released July 1, 2008

tags

license

all rights reserved